Tem Baskül

Demirkaya Terazi

Baskül

Kamyon Baskülü

 ÖZELLİKLER
Zemin Üstü Tip Kamyon ve Tır Kantarları, basit ve ekonomik altyapı üzerine kurulabilen tasarımları sayesinde işletmelerin öncelikli tercihi olmaktadır. Zemin üzerine inşa edilen temel üzerine kurulurlar , kamyon veya tırların kantar platformu üzerine ulaşımı betonarme rampalar ile sağlanmaktadır.

 

Tem Zemin Üstü Tip Kamyon ve Tır Kantarları

Kamyon Baskülü

 ÖZELLİKLER
Zemin İçi Tip Kamyon ve Tır Kantarları, taşıt trafiğini rahatlatmaları ve az yer kaplamaları sayesinde araç hareketi yoğun olan ve yer sıkıntısı bulunan işletmelerin tercihidir. Zemine açılan çukur içine kurulan zemin içi tip kantar bu özelliği ile az yer kaplamakta, kamyon ve tırların manevra alanını genişleterek kantara giriş çıkışları kolaylaştırmaktadır.

 

 

Tem Zemin İçi Tip Kamyon ve Tır Kantarları

Kamyon Baskülü

 ÖZELLİKLER
Düz Yüzey Tip Kamyon ve Tır Kantarları, arttırılmış genişlikleri ve yüzey altına yerleştirilmiş taşıyıcı kirişleri sayesinde silo altı dolum tesisleri gibi kolay temizlik ihtiyacı olan işletmelerin tercihidir. Zemin içi tip kantar gibi üzerinde hiçbir çıkıntı olmaması ve arttırılmış genişliği araçlara manevra kabiliyeti kazandırarak kamyon ve tırların kantar platformuna giriş çıkışlarında kolaylık sağlamaktadır.

 

 

Tem Düz Yüzey Tip Kamyon ve Tır Kantarları

Kamyon Baskülü

 ÖZELLİKLER
Özel taşıt kantarları, standart tip taşıt kantarlarından farklı olarak değişik boyut ve kapasitelerde özel olarak projelendirilerek üretilmektedir.

 

 

Tem Özel Taşıt Kantarları

Kamyon Baskülü

 ÖZELLİKLER
Demiryolu Kantarları, demiryollarında yük taşıyan vagonların tartılması için demriyolu hatlarına ve vagonların niteliklerine uygun bir şekilde özel olarak projelendirilerek üretilmektedir. Kantar, değişik uzunluklarda ve tiplerdeki vagonların tartımı için tek veya iki platformlu olarak kurulmaktadırlar.

 

 

Tem Demiryolu Kantarları